santral
360
o

Şu anda ve gelecekte tüm mobil aygıtlarda, tanıtmak istediğiniz mekanları içinde geziyormuşçasına tüm detayları ile dünyanın her yerinden istediğiniz kişilere sunabilirsiniz.

“...mekan size gelsin”

Santral Mimarlık Mobilya Tasarım ve İnş. Ltd. Şti.  |   Hatboyu Cad. İstasyon Mah. No:99 D.12 Tuzla / Istanbul
 santral@santralmimarlik.com  |  +90 216 582 00 92 | +90 216 3258446
Santral 360
santral360

Santral360 , özel 3D modelleme ve sanallaştırma donanımlarımız 
ile çok farklı bir platformda hizmet sunuyoruz. Bu farklılığa ilk sahip siz olun.

Tüm mobil aygıtlarda kolayca görüntülenebilen,t anıtmak istediğiniz mekanları objeleri web üzerinde 3D sanal gerçeklik ile gezdirebileceğimiz yeni nesil bir dijital sunum metodu.
Klasik panoramik çekimlerde olmayan mekan içerisinde gezintiye olanak verir. Perspektif algısını bozmaz. santral360 ile daha gerçekçi, etkileşimli ve derinlik algısı olan mekanlarda gezersiniz.
Mekanları 3D model olarak istediğiniz yönden izleyebilir, arzu ettiğiniz kısımdan gezintiye başlayabilirsiniz. Sinematik tur ile dilerseniz gezintiyi sadece izleyin, yada infobox kısmı ile bölümleri sizler için özelleştirelim

Gayrimenkuller

Gayrimenkul sektörüne hizmet veren firmalar için rakipsiz kalitede; mevcut daire villa ve rezidanslarınızı dünyanın her yerindeki insanlara ulaştırabileceksiniz. Müşterileriniz dünyalı unutmayın.

EĞİTİM KURUMLARI

Gençlerin okulunuzun tüm sınıflarına kayıt öncesi görsün ister misiniz? Yada ebeveynler çocuklarının okuyacağı okulu önceden adım adım gezsinler mi? Eğitim kurumuna güvenen tüm eğitimciler için müthiş fırsat.

Cafe-Restoranlar

Lüks cafe ve restaurantlarınızın tüm abiansını davetlilerinize sanal tur ile gösterin. Sunacağınız lezzetlerin transferi için şimdilik teknolojimiz yeterli değil.

Oteller

Otelinizde konaklamak isteyen seçkin müşterilerinizi lobinizden başlayarak, kalite anlayışınız ve keyifli iç mimariye sahip suit ve odalarınızı gezdirebilirsiniz.

Spor Salonları

Yenilikçi spor salonlarınızı , tüm mekanları ile ziyaretçilere ve kiralama amaçlı düşünenlere kolayca sunun.

Müzeler

Açık yada kapalı müze yada sergi alanlarınızı, tüm dünyaya açın ve ziyaretçi sayınızı arttırın. Misafirlerinizin müzenizi gezmeleri için şimdiden merak uyandırın.